RU

Сьогодні починаються українсько-американські вчення "Сі бриз-2010"

12.07.2010, 10:35

Сьогодні в Україні стартують чергові українсько-американські багатонаціональні миротворчі військово-морські вчення "Сі бриз". Вчення триватиме з 12 липня до 23 липня 2010 року. Тема вчень: "Планування і проведення міжнародної антипіратської операції".

Згідно з Указом Президента України Віктора Януковича про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2010 році для участі в багатонаціональних військових вченнях, у "Сі бриз-2010", крім військовослужбовців України і США, також візьмуть участь військовослужбовці Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Данія, Грузії, Республіки Молдова, Турецької Республіки, Азербайджанської Республіки, Королівства Бельгія, Республіки Польща, Румунії, Грецької Республіки.

Зокрема від Сполучених Штатів Америки у вченнях візьмуть участь до 450 військовослужбовців з штатною стрілецькою зброєю, військовою технікою, 1 корабель, до 2 літаків, 1 вертоліт, до 10 одиниць колісної техніки. За оцінками експертів, це будуть наймасштабніші за останні роки військові багатонаціональні вчення на території України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини