RU

Сьогодні НУНС перевірить БЮТ на щирість

25.09.2008, 11:04

Щирість намірів БЮТ створювати коаліцію буде продемонстрована вже сьогодні в процесі формування порядку денного роботи парламенту. Про це заявила сьогодні народний депутат від фракції НУНС Ксенія Ляпіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К. Ляпіна наголосила, що вже сьогодні буде видно, наскільки серйозно налаштовані представники БЮТ на створення коаліції в форматі трьох - БЮТ, Блок Литвина і НУНС. За її словами, зараз проходить погоджувальна рада керівників фракцій, на якій буде сформовано порядок денний роботи парламенту. До цього часу позиції НУНС при формуванні порядку денного не враховувалися, цей процес проводився виключно представниками БЮТ і Партією регіонів, - зазначила вона.

Крім того, щирість намірів БЮТ можна буде перевірити під час сьогоднішнього голосування. "Поки що це крок назустріч до створення коаліції, але наскільки він щирий, ми пересвідчимося вже сьогодні на практиці", - наголосила К. Ляпіна.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала Блок Литвина, БЮТ і НУНС створити нову коаліцію. Про це вона заявила сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України, у відповідь на обвинувачення щодо політики подвійних стандартів у парламенті.

У свою чергу народний депутат України, представник НУНС Роман Зварич заявив, що фракція НУНС отримала відповідь від фракції БЮТ на оприлюднені раніше принципи створення коаліції, однак ця відповідь не гарантує створення демократичної більшості.

Досьє на Ксенію Ляпіну >>>

Усе про Коаліціаду-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини