RU

Сьогодні Кабмін займеться "Олімпійським"

19.11.2008, 08:42

Сьогодні Кабінет Міністрів України має затвердити генерального підрядчика реконструкції НСК "Олімпійський" і проект реконструкції на своєму засіданні. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник журналістам на брифінгу.

"У середу Кабінет Міністрів має ухвалити рішення про схвалення техніко-економічного обгрунтування реконструкції НСК "Олімпійський", а також визначення генерального підрядчика на будівництво цього стадіону", - сказав І. Васюник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Віце-прем'єра, це означає, що проект реконструкції стадіону входить у вирішальну фазу. "Знято всі формальності щодо початку будівництва, схвалюється техніко-економічне обґрунтування, уряд підтверджує, що він як фінансував, так і буде повною мірою фінансувати цей проект, і, що дуже важливо, буде визначено генпідрядника, який буде реалізовувати проект", - відзначив він.

Нагадаємо, Містобудівна рада Києва вже розглянула ескізи стадіону і схвалила його. Новий стадіон буде повністю скляним і зможе витримати землетрус у сім балів. Всередині стадіон залишать двоярусним. Реконструкцію обіцяють почати вже 1 грудня, а перший матч провести у червні 2011 року.

Державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір про виконання проектних робіт із реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро "GMP von Gerkan, Marg und Partner". Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту оцінює вартість реконструкції НСК "Олімпійський" у 1,5 млрд. грн.

10 жовтня у Києві директор німецької компанії Крістіан Хоффман передав виконувачеві обов'язків генерального директора НСК "Олімпійський" Дмитру Чернявському перший пакет проектно-кошторисної документації - Концептуальний проект, або техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) реконструкції НСК "Олімпійський".

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини