RU

Соболев про розкішне життя Герман: Суд не за горами

06.01.2011, 12:09
Соболев про розкішне життя Герман: Суд не за горами - Фото
bbb75c9bfece0bd434417dc5b3bd27e7.jpg

Соболев про розкішне життя Герман: Суд не за горами

Якщо БЮТ прийде до влади в Україні, то нинішні чиновники будуть відповідати за все, що зробили. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболев, реагуючи на слова заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман про "нову традицію" в Україні, коли чиновники повинні знати, що наступна влада буде уважно вивчати їх діяльність.

"Якби пані Герман до себе ставилася так само, як вона говорить, то зняла б діаманти, діамантове кольє, діамантові годинники. А її чоловік в "Сану Ханте" не скупався б постійно. Я думаю, не їй після цього роздавати такі інтерв'ю", - підкреслив С.Соболев.

"Наскільки я знаю, ця пані ніколи бізнесом не займалася. І чоловіки її також не займалися. Так що якби вона відзвітувала про свою власність, про те, у що вона одягається і на які гроші живе, я думаю, у жодного інспектора не було б питань, хто перший повинен бути притягнутий до відповідальності", - зазначив нардеп.

За його словами, "владі треба почати з себе, зі всіма їх заводами і фабриками, які вони встигли поцупити у держави під виглядом приватизації, а потім вже починати розбиратися з іншими чиновниками більш дрібного рангу, тими хто був до них у влади". "Так що тотальний процес пролунав. Він не за горами. І Ганні Герман і всій їх команді доведеться відповідати за їх "мистецтва", - сказав С.Соболев.

Сергій Соболев: біографія і добірка новин>>>
Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини