RU

Соболєв здогадується, навіщо владі "кровопролиття на Майдані"

14.01.2011, 17:01
Соболєв здогадується, навіщо владі
ca36f2067e58a8634fda71cf1e4990c8.jpg

Соболєв здогадується, навіщо владі "кровопролиття на Майдані"

Влада не змогла зробити з Криму другу Чечню, тому тепер намагається нав'язати українцям думку про терористичну обстановку в Україні, щоб виправдати репресії. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник глави фракції БЮТ Сергій Соболєв, коментуючи виступ глави МВС Анатолія Могильова в Верховній Раді, в якому він повідомив, що 22 січня, в День Соборності України, за даними міліції, планується кровопролиття.

"Мене не дивує заява Могильова. Зауважте, останні декілька тижнів влада посилено намагається створити враження, що в країні відбувається терор. Спочатку раптом вибухає пам'ятник кату Сталіну, затримують людей з автоматами. Потім нібито пляшки із запалювальною сумішшю летять у вікна офісу Партії регіонів. Потім - дзвінок про вибухівку в Верховній Раді. Тепер Могильов з трибуни парламенту заявляє про кровопролиття в День Соборності і єдності України. Таким чином влада намагається виправдати репресії в країні", - наголосив С.Соболєв.

"Я не виключаю провокацій 22 січня. Влада напевно піде на це. Інформаційна лінія, яку будує влада, повинна переконати українців, що в країні мало не терористична обстановка, з якою нібито треба адекватно боротися. З Криму вони, слава Богу, другу Чечню зробити не змогли. Тепер проводять таку інформаційну політику, хочуть виправдати свої репресії", - сказав нардеп-бютівець.

Відповідаючи на питання щодо документа, який з'явився в ЗМІ, в якому підрозділам МВС, фактично, доручено перешкоджати руху автобусів 22 січня на Київ, С.Соболєв сказав: "Хіба це вперше? Так завжди було. Вони точно так само заважали підприємцям. Треба розуміти, що вони відкинули Україну на 10 років назад. Вони будуть використовувати всі незаконні методи, аби зберегти свої місця. Але їм ніщо не допоможе".

Нагадаємо, сьогодні глава МВС А.Могильов, виступаючи в парламенті, заявив: "У нас є інформація, що на 22 число, коли акція протесту планується, планується кровопролиття в місті Києві. Кровопролиття! Говорять про те, що "ми готові до того, щоб створити акцію, аби потім перед всім світом показати, що твориться в Україні". Я вас всіх попереджаю: ми всі ці факти потім задокументуємо, сил і коштів для цього вистачить, і потім кожний, хто це робив, буде відповідати перед законом. Доведемо, що закон один для всіх".

У той же час Міністр не уточнив, хто саме готує кровопролиття.

22 січня, в День Соборності України, людей на майдані Незалежності збирається зібрати лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. "Я хочу всім нагадати, що 22 січня в Україні ми святкуємо одне з найбільш значущих свят і подій - День Соборності, день єднання. Тому 22 січня, і я сподіваюся, що мене підтримають присутні тут політики, я хочу закликати всіх людей доброї волі відсвяткувати День Соборності, день єднання на тому місці, де ми завжди з вами збиралися - це Майдан", - сказала вона.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини