RU

Соболєв: Рада списала борги Ахметова, Коломойського і Фірташа

13.05.2011, 15:45
Соболєв: Рада списала борги Ахметова, Коломойського і Фірташа - Фото
1e772a3fcd76fbd6274d6131e9c4618b.jpg

Соболєв: Рада списала борги Ахметова, Коломойського і Фірташа

Верховна Рада списала борги таких олігархів, як Ринат Ахметов, Ігор Коломойський і Дмитро Фірташ. Про це заявив бютівець Сергій Соболєв (на фото).

Як повідомляє прес-служба БЮТ, С.Соболєв нагадав, що парламент вчора розглянув практично у таємному режимі два законопроекти, які списують майже 26 млрд. грн. боргів перед державним бюджетом, НАК "Нафтогаз України" - для приватних компаній, облгазів, обленерго, безпосередніх користувачів, які накопичили їх у період з 1997 по 2011 рік. До того ж окремим рішенням нардепи списали штрафи і пеню, загальна сума списання становить майже 26 млрд. грн.

С.Соболєв переконаний, що Президент негайно підпише цей закон і фактично подарує 26 млрд. грн. приватним облгазам і обленерго. "Це фактично подарунок, який підклали таким особам, як Ахметов, як Коломойський, як Фірташ", - наголосив С.Соболєв.

Народний депутат вважає, що прийняття зазначених законопроектів і розгляд сьогодні у парламенті питання про бюджетну резолюцію на 2012 рік є нічим іншим, як знущанням над бюджетом. Окремо С.Соболєв звернув увагу на висновки Рахункової палати про те, що виконання за перший квартал цього року стало можливим виключно за рахунок залучення зовнішніх займів. Друге виведення Рахункової палати, за його словами, полягає у тому, що рівень безробіття за перший квартал збільшився майже на 13%.

С.Соболєв уточнив, що це "феноменальне збільшення рівня безробіття за всі попередні роки".

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини