RU

Собчак про Табачника: Він зовсім поганий

26.02.2013, 13:37
Собчак про Табачника: Він зовсім поганий - Фото
Дмитро Табачник

Російська опозиціонерка Ксенія Собчак відповіла на висловлювання міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника в соціальній мережі Twitter.

"Табачник зовсім поганий... застряг десь у році 2004, судячи з того, яке в нього про мене уявлення... Ну ок, тоді Могилянка - найкращий ВНЗ України. Зі своєю думкою і вільнодумними талановитими студентами. Порівняння - ок", - написала телеведуча у своєму мікроблозі.

Нагадаємо, вчора на прес-конференції в Києві міністр освіти і науки, молоді та спорту України порівняв Національний університет Києво-Могилянська академія з російською світською левицею. Про Могилянку Табачник заговорив у зв'язку з позовом вузу до міністерства про захист університетської автономії.

"Є така сумно відома російська світська левиця, яка ні співати, ні танцювати на сцені не вміє, але разом з тим скандалить на будь-яких світських тусовках, підтримуючи до себе сумнівний рівень уваги... У нас теж у вищій освіті є світська левиця - це Києво-Могилянська академія, яка весь час судиться проти вже чотирьох поспіль міністрів і завжди з одним і тим же результатом", - зазначив Табачник.

Він додав, що ВНЗ програв у суді і цей позов до міністерства. "Позови завершуються тим, що суд відмовляє в їх реалізації у зв'язку з безпідставністю", - зазначив Табачник.

Досьє на Дмитра Табачника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини