"Слуга народу" став віцепрезидентом ПАРЄ

27.01.2020, 16:09
Олександр Мережко (Фото: Facebook Кравчук)

Олександр Мережко - доктор юридичних наук, фахівець в області міжнародного права

Члена української делегації, представника фракції Верховної Ради Слуга народу  Олександра Мережка обрали віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це депутат фракції Слуга народу Євгенія Кравчук написала в Facebook.

"Посада віцепрезидента надзвичайно відповідальна, оскільки він при необхідності може підмінити президента і головувати на засіданні асамблеї або на дебатах (якщо не приймає в них участі як доповідач). Також віцепрезидент автоматично входить до складу бюро, яке веде засідання шляхом підготовки порядку денного сесій та визначення питань, які заслуговують бути освітленими в доповідях", - пише Кравчук.

За даними Кравчук, Мережко - доктор юридичних наук, вчений і фахівець в області міжнародного права, голова комітету Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. Має досвід викладання в США, Польщі, Індії, Азербайджані та Вірменії.

  • Раніше на засіданні ПАРЄ оскаржили за змістовними і процедурними причини повноваження російської делегації, а також обрання громадянина РФ віце-президентом організації.

Читайте також: Сесія ПАРЄ: Україна не має права зіпсувати відносини з Польщею

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery