Слуга народу "прокачала" передвиборну технологію Трампа - Федоров

27.09.2019, 14:24
Слуга народу
Михайло Федоров (Фото: прес-служба YES©2019. Фотограф: Олександр Індичий)

Міністр цифрової трансформації запевняє, що у президентській партії не використали жодних маніпуляцій під час електоральної кампанії

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що партія Слуга народу використовувала передвиборчу технологію президента США Дональда Трампа, однак робила це "на рівень глибше". Про це він розповів в інтерв'ю Українській правді.

"Ми досить щільно використовували глибоке таргетування - з різними аудиторіями говорили про те, що конкретно цікавить дану цільову аудиторію. Це не було маніпуляцією, це було більше транслювання нашої конкретної програми", - поділився наймолодший міністр Європи.

За словами Федорова, цю ж технологію використав передвиборний штаб президента США Дональда Трампа у 2016 році.

"Це називається глибоке таргетування. Нібито всі говорять, що Трамп завдяки цій технології переміг. Я не вважаю, що Трамп переміг через це. Я не вважаю, що ми через це перемогли. Але цю технологію, мені здається, ми допрацювали на рівень глибше, ніж це було в команді у Трампа", - пояснив міністр.

  • Раніше була опублікована стенограма телефонної розмови президента Володимира Зеленського з Дональдом Трампом. Український лідер сказав, що його команда змогла перемогти, в тому числі завдяки використанню деяких "фішок" кампанії Трампа.

Читайте також: Бекешкіна пояснила феномен популярності Зеленського

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами