RU

Слуга народу про з'їзд на території КНУ: Опоненти теж так робили, закон не порушений

21.09.2020, 13:43
Слуга народу про з'їзд на території КНУ: Опоненти теж так робили, закон не порушений - Фото
З'їзд Слуги народу в КНУ (Фото – Юрій Смірнов – LIGA.net)

У Слузі народу прокоментували проведення з'їзду на території червоного корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, заявивши, що звинувачення в порушенні ними закону безпідставні. Про це повідомляє пресслужба СН.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Звинувачення в порушеннях безпідставні. Захід у КНУ в неділю, 20 вересня, провели з дотриманням законодавства: як виборчого, так і освітнього", заявляють у СН.

Там пояснюють, що з'їзд пройшов на частині відкритої території вузу у вихідний день, коли не проходить освітній процес, за відсутності викладачів і студентів, без використання аудиторій або будівлі університету, його працівники не залучалися до організації, а сцену демонтували і забрали вчора ж.

"Будь-яка агітація не могла відбуватися в принципі, оскільки відповідно до положень Виборчого кодексу вона може бути тільки після появи відповідних суб'єктів виборчого процесу. Місцева організація партії стає суб'єктом після висування а цей процес зараз відбувається", заявляють у СН.

В СН нагадали, що їхні політичні опоненти "не раз проводили свої заходи на території вузів на умовах оренди приміщень і без агітації студентів". Також там планують виступити з ініціативою, щоб ворота двору червоного корпусу КНУ були відкриті для всіх бажаючих вдень, оскільки він є частиною історії і культури Києва.

  • 20 вересня Слуга народу провела з'їзд на території червоного корпусу КНУ. Студентський парламент засудив інцидент, назвавши його порушенням закону про освіту: політичні партії (об'єднання), їхні члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права здійснювати свою діяльність у навчальних закладах.
  • У Студпарламенті кажуть, що "не має значення, чи проводяться подібні заходи в будівлі університету або на його території, чи оголошені публічні заходи офіційно як політичні або їхній політичний характер випливає з наявності політичної символіки та політичних фігур, які асоціюються із конкретною політичною партією".

Владислав Сердюк
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини