RU

Слідком Росії порушив справу проти українського політолога

05.05.2015, 16:36
Слідком Росії порушив справу проти українського політолога - Фото
Юрій Романенко (фото - личный Facebook)
Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти українського політолога Юрія Романенка за статтями розпалювання ненависті і підбурювання до вбивства. Про це повідомляється на офіційному сайті російського відомства.

Представник відомства повідомив, що на початку квітня 2015 Романенко перебував на конференції в Гарвардському університеті в США, де нібито заявив, що українські війська повинні знищувати російських журналістів, що працюють в Донбасі. Надалі, Романенко нібито розмістив текст виступу на конференції на своїй сторінці в соціальній мережі під заголовком "Як ми в Гарварді про Україну дискутували". Також текст був опублікований і в ЗМІ.

На думку російських чиновників, в матеріалі містяться деструктивні заклики, які схиляють військових здійснювати вбивства російських журналістів.

"Відповідно до ч. 3 ст. 12 КК РФ іноземні громадяни, що не проживають постійно в Російській Федерації, які вчинили злочин поза межами Російської Федерації, підлягають кримінальній відповідальності за Кримінальним кодексом Російської Федерації, якщо злочин спрямований проти інтересів Російської Федерації або громадян Російської Федерації. Саме тому кримінальну справу стосовно громадянина України Романенка було порушено Слідчим комітетом Росії", - пояснили причину порушення кримінальної справи в російському каральному відомстві.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини