Слідчий комітет РФ завів справу проти Генпрокуратури України

12.03.2014, 16:25
Слідчий комітет РФ завів справу проти Генпрокуратури України - Фото
Олександр Витко

У Росії незадоволені порушенням кримінальної справи стосовно командувача Чорноморським флотом Російської Федерації

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно посадових осіб Генеральної прокуратури України. Про це повідомляється на сайті СК РФ.

"У зв'язку з порушенням Генеральною прокуратурою України кримінальної справи стосовно командувача Чорноморським флотом віце-адмірала Олександра Витка Слідчим комітетом РФ порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб Генпрокуратури України", - підкреслюється в повідомленні.

За версією російських слідчих, "порушення кримінальної справи відносно Олександра Витка направлено на дестабілізацію обстановки в Криму". "При цьому командувач Чорноморським флотом, будучи громадянином Росії і офіцером Російських збройних сил, діяв і діє в суворій відповідності з російсько-українськими угодами про базування російського флоту в Україні. Інкриміновані йому українською Генпрокуратурою діяння не мають під собою ніякого грунту,  Олександр Витко діяв у суворій відповідності з нормами російського і міжнародного права, а також нормативними документами Міноборони РФ", ​​- наполягають в СК РФ.

"У зв'язку з цим в рамках кримінальної справи встановлюються конкретні посадові особи Генпрокуратури України, що прийняли незаконне рішення, які будуть притягнуті до кримінальної відповідальності відповідно до російського законодавства і норм міжнародного права", - заявили в Росії.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо командувача Чорноморським флотом Російської Федерації, віце-адмірала Олександра Витка. Громадянину Росії Витку інкримінується підбурювання до державної зради, а також організація диверсії на території України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам