RU

Слідчий комітет РФ завів справу проти Генпрокуратури України

12.03.2014, 16:25
Слідчий комітет РФ завів справу проти Генпрокуратури України - Фото
Олександр Витко
Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно посадових осіб Генеральної прокуратури України. Про це повідомляється на сайті СК РФ.

"У зв'язку з порушенням Генеральною прокуратурою України кримінальної справи стосовно командувача Чорноморським флотом віце-адмірала Олександра Витка Слідчим комітетом РФ порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб Генпрокуратури України", - підкреслюється в повідомленні.

За версією російських слідчих, "порушення кримінальної справи відносно Олександра Витка направлено на дестабілізацію обстановки в Криму". "При цьому командувач Чорноморським флотом, будучи громадянином Росії і офіцером Російських збройних сил, діяв і діє в суворій відповідності з російсько-українськими угодами про базування російського флоту в Україні. Інкриміновані йому українською Генпрокуратурою діяння не мають під собою ніякого грунту,  Олександр Витко діяв у суворій відповідності з нормами російського і міжнародного права, а також нормативними документами Міноборони РФ", ​​- наполягають в СК РФ.

"У зв'язку з цим в рамках кримінальної справи встановлюються конкретні посадові особи Генпрокуратури України, що прийняли незаконне рішення, які будуть притягнуті до кримінальної відповідальності відповідно до російського законодавства і норм міжнародного права", - заявили в Росії.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо командувача Чорноморським флотом Російської Федерації, віце-адмірала Олександра Витка. Громадянину Росії Витку інкримінується підбурювання до державної зради, а також організація диверсії на території України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини