RU

Слідчий побоюється, що Тимошенко полетить і не повернеться

31.01.2011, 16:10
Слідчий побоюється, що Тимошенко полетить і не повернеться - Фото
966e720afd7d47d9e79fbe9797bf3584.jpg

Слідчий побоюється, що Тимошенко полетить і не повернеться
Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України відмовив колишньому Прем'єр-міністрові України Юлії Тимошенко (на фото) у задоволенні її клопотання щодо можливості здійснити поїздку за кордон.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у відділі зв'язків зі засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, слідчий мотивував своє рішення тим, що на зазначений час (який збігається з поїздкою) призначені слідчі дії у кримінальній справі.

"Крім того, є оперативні дані про те, що Тимошенко Ю.В. збирається скористатися поїздкою за кордон, щоб покинути Україну і відхилитися від слідства", - йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури.

Ю.Тимошенко вже не раз запевнила, що не планує просити політичного притулку за кордоном, як її колишній міністр Богдан Данилишин. "Янукович не дочекається, щоб я куди-небудь бігла зі своєї власної країни", - сказала вона після одного з допитів у ГПУ.

Нагадаємо, щодо Ю.Тимошенко порушені декілька кримінальних справ, вона перебуває під підпискою про невиїзд. Покинути Україну лідер "Батьківщини" може лише з дозволу слідчого Генеральної прокуратури України.

Минулого тижня слідчий під час допиту відмовив Ю.Тимошенко у задоволенні її клопотання про можливості поїздки у Брюссель, оскільки вона надала запрошення без належного оформлення. "А дозволяти виїзд особі, яка перебуває на підписці про невиїзд - це не обов'язок, а право слідчого, тобто його пряма процесуальна компетенція", - пояснили у відділі зв'язків із ЗМІ Генпрокуратури.

У середу адвокат лідера ВО "Батьківщина" Богдан Ференц передав слідчим Генеральної прокуратури повторне клопотання про надання Ю.Тимошенко дозволу на здійснення візиту у Брюссель (Бельгія) за запрошенням європейських політиків.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини