RU

СКМ заявила про готовність працювати "в нових координатах"

26.02.2014, 11:54
СКМ заявила про готовність працювати
Рінат Ахметов
Компанія СКМ Ріната Ахметова  готова до впровадження нової системи координат і до роботи в ній. Про це сказано в заяві компанії, оприлюдненій на сайті СКМ.

"Події останніх трьох місяців стали найтрагічнішою сторінкою історії України. Разом з усією країною ми сумуємо за загиблими і висловлюємо глибоке співчуття їх рідним і близьким. Ми - це 300 тисяч працівників Групи СКМ. Принципами нашої роботи завжди були і залишаються професіоналізм, прозорість і прихильність демократичним цінностям. Ми хочемо жити і працювати в сильній, незалежній, єдиній Україні, з сильною економікою", - сказано в заяві.

У СКМ заявляють, що для створення нової країни необхідні: реформи, впровадження ефективних механізмів державного управління, істотне розширення повноважень місцевих органів управління, підвищення прозорості та підзвітності влади громадянському суспільству.

"Компанія СКМ готова до впровадження нової системи координат і до роботи в ній. Ми будемо сприяти всіма доступними способами досягнення позначених цілей заради процвітання України", - заявляють у компанії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини