RU

Скільки українців підтримують призначення Кучми й Богдана - IRI

10.07.2019, 10:52
Скільки українців підтримують призначення Кучми й Богдана -  IRI - Фото
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Зроблені президентом Володимиром Зеленським призначення  Леоніда КучмиАндрія БогданаОлександра Данилюка та Івана Баканова підтримують більше 30% українців. Про це свідчать дані опитування американського Центру дослідження Міжнародного республіканського інституту (IRI), повідомляє Радіо Свобода.

Призначення другого президента Кучми главою української делегації в контактній групі в Мінську "твердо підтримують" 17% українців, "частково підтримують" 27%, "частково не підтримують" 10%, "твердо не підтримують" 23%, інші або не чули його імені, або не змогли відповісти на питання.

Призначення екс-адвоката Ігоря Коломойського Богдана керівником Офісу президента "твердо" або "частково підтримують" 36% українців, не підтримують 15%, інші або не чули його імені, або не змогли відповісти на питання.

Призначення екс-міністра фінансів Данилюка секретарем Ради національної безпеки і оборони підтримує 32% опитаних, проти виступають 18%.

Призначення екс-керівника Студії 95 квартал Баканова на посаду першого заступника голови СБУ підтримують 32% українців, не підтримують 17%. Зараз він виконує обов'язки глави СБУ.

Читайте також: Зеленський нагадав Баканову, що той не тільки друг, але глава СБУ

Згідно з опитуванням IRI, діяльність Зеленського "твердо підтримують" 32% респондентів, "частково підтримують" - 35%, "частково не підтримують" і "твердо не підтримують" - 8% і 6%. 19% не змогли відповісти на питання.

Опитування проводилося з 13 по 23 червня 2019 року методом інтерв'ю вдома серед 2400 респондентів. Похибка не перевищує 2%. Опитування фінансувалося Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

3 червня 2019 року Зеленський повернув другого президента Леоніда Кучму до переговорної групи Мінська.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини