Скільки коштував День Незалежності: дані Мінкульту

Скільки коштував День Незалежності: дані Мінкульту - Фото
День Незалежності на Хрещатику (Фото: прес-служба президента)
11.09.2019, 16:40

В ОПУ, Кабміні, Мінфіні і Мінкульті не відповіли, на підставі чого кліпмейкера Бадоєва і хореографа Коляденко долучили до організації заходів

Міністерство культури виділило на столичні урочистості до Дня Незалежності 259 600 гривень. Про це йдеться у відповіді відомства на запит Української правди.

У міністерстві кажуть, що кошти виділялися на виступи піаністів, Національного симфонічного оркестру, Українського національного хору ім. Верьовки.

За кошторисом, на зарплату режисерсько-постановчої, адміністративної групи і артистів пішло 62 000 дол, 113 500 грн - на вилату запрошеним колективам.

При цьому у відповіді Мінкульту не вказано, чи поширюється кошторис на послуги кліпмейкера Алана Бадоєва, хореографа Олени Коляденко, а також співачок Тіни Кароль та Аліни Паш.

В Офісі президента відповіли, що Бадоєву і Коляденко з держбюджету не платили.

Видання звернулося до ОПУ, Кабміну, Мінфіну і Мінкульту. Однак ніде не змогли відповісти, на підставі чого Бадоєва і Коляденко долучили до організації заходів і укладали з ними договір.

9 липня 2019 року президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому сказав, що в цьому році замість проведення військового параду виплатять премії військовим. За його словами, на це вирішено виділити 300 млн грн.