RU

Скаргу Луценка не можна розглядати в Києві, - адвокат

20.02.2013, 16:34
Скаргу Луценка не можна розглядати в Києві, - адвокат - Фото
Юрій Луценко
Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка вважає, що скарга на постанову про закриття кримінальної справи за його заявою про скоєння злочинів посадовими особами Генеральної прокуратури та суддями Печерського і Апеляційного судів повинна розглядатися не в Києві. Про це повідомив сьогодні в коментарі журналістам адвокат Ігор Фомін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фомін зазначив, що у своїй скарзі Луценка просить визнати незаконними дії суддів Печерського суду, а розглядається ця скарга в цьому ж Печерському суді.

"Ми прийняли рішення, що прийняття законного рішення щодо суддів Печерського суду, які й зараз працюють в цьому суді, тут не є можливим. Ми виходили також з того, що скарга стосується і суддів Апеляційного суду. Яким чином суддя Апеляційного суду буде розглядати нашу скаргу на незаконність закриття кримінальної справи стосовно свого колеги. Це на нашу думку ненормально", - сказав Фомін.

Він підкреслив, що вчора підготував і направив заяву до Вищого спеціалізованого суду з проханням вирішити питання зміни підсудності та перенести розгляд в іншу область.

Також Фомін висловив надію, що Вищий спецсуд встигне розглянути його заяву до 5 березня, на коли призначено чергове засідання за скаргою Луценка в Печерському суді. "Якщо вони вирішать, що ми праві, нам дадуть можливість розглядати цю справу в іншому суді, в іншій області, якщо ні - просто повернуть клопотання", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини