Скандальну поправку до Трудового кодексу ще можуть прийняти

05.11.2015, 16:31
Скандальну поправку до Трудового кодексу ще можуть прийняти - Фото
Андрій Парубій

Віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій підкреслив, що тільки після того як законопроект приймається в першому читанні, до нього подаються поправки

Антидискримінаційна поправка до проекту Трудового кодексу може бути розглянута при підготовці проекту до другого читання. Про це у коментарі журналістам повідомив перший віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Як передає кореспондент ЛІГА.net, Парубій підкреслив, що тільки після того як законопроект приймається в першому читанні, до нього подаються поправки при його підготовці до другого читання.

Реагуючи на зауваження журналістів, що одна з вимог моніторингової місії полягала в тому, щоб законопроект вже в першому читанні був прийнятий з антидискримінаційними положеннями, Парубій сказав: "Було таке в директивах моніторингової місії, що ця поправка є ключовою. Були домовленості, що законопроект приймається у першому читанні. Він був прийнятий у першому читанні. А поправки, відповідно до чинного українського законодавства - це шлях від першого до другого читання. І власне, на цьому шляху поправки будуть подаватися, і Верховна Рада буде визначатися за кожною з них".

Нагадаємо, в четвер Рада прийняла за основу проект нового Трудового кодексу. При голосуванні депутати не підтримали поправку, озвучену народним депутатом Іриною Геращенко, щодо заборони дискримінації у трудовій сфері. Зокрема, пропонувалося передбачити, що в трудовій сфері заборонена дискримінація за расовими, політичними, релігійними ознаками, а також на підставі статевої приналежності, сексуальної орієнтації, сімейним або майновим станом, залежно від участі у страйках, підозри на СНІД або його наявності.

Дана поправка була однією з ключових вимог щодо безвізового режиму з Євросоюзом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов