Скандальний суддя Вовк зняв свою кандидатуру до Верховного суду

17.07.2017, 12:31
Скандальний суддя Вовк зняв свою кандидатуру до Верховного суду - Фото
Павло Вовк (фото - oask.gov.ua)
Глава Окружного адмінсуду Києва (ОАСК) Павло Вовк, який фігурує в кримінальному провадженні про незаконне збагачення, подав до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) заяву про припинення своєї участі в конкурсі в новий Верховний суд. Про це він повідомив в коментарі Судово-юридичній газеті.

Як стверджує суддя, протягом усього конкурсу йому "створювали всілякі штучні перешкоди" для успішного його проходження. "Зацікавлені в тому, щоб вибити мене з конкурсу, придумували і поширювали в ЗМІ наклеп і спотворену інформацію про мене", - додав Вовк.

За його словами, одна з політпартій нібито вимагала від ВККС погодитися з негативними висновками Громадської ради доброчесності по двох кандидатах, одним з яких, вважає Вовк, міг бути він сам.

Також глава ОАСК заявив, що до сих пір не закрите "безпідставно відкрите" кримінальне провадження, за яким він проходить як свідок. У той же час суддя не уточнив, в чому суть даної справи.

"Принагідно зазначу, що в даний час відкриті вже три кримінальні провадження щодо окремих неправомірних дій співробітників правоохоронних органів щодо мене, в яких я маю статус потерпілого", - сказав Вовк.

Читайте також: Ситник: Для "порятунку" будинку суддя Вовк оформив фіктивне розлучення

Суддя також підкреслив, що звернувся із заявою про припинення участі в конкурсі не через "особисті обставини", які мені дружно намагалися організувати керовані правоохоронні органи і окремі політики, використовуючи для цього своїх пішаків - купку осіб, які зухвало називають себе ".

Крім того, рішення припинити участь у відборі Вовк пояснив тим, що "кандидати своєю поведінкою повинні сприяти довірі до проведення конкурсу".

26 травня 2017 року НАБУ провело обшуки за місцем проживання глави ОАСК і в приміщеннях суду в рамках розслідування справи про передбачуване незаконне збагачення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю