RU

Скандал у Черкасах: міськрада хоче відправити мера у відставку

24.04.2013, 17:57
Скандал у Черкасах: міськрада хоче  відправити мера у відставку - Фото
Сергій Одарич (фото - procherk.info)
Сьогодні на позачерговій сесії Черкаської міської ради розглядалося рішення про дострокове припинення повноважень мера Сергія Одарича.

Керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев зазначив, що для імпічменту Одарича не вистачило одного голосу: "за" проголосували 40 депутатів, один - проти, один бюлетень зіпсований. Сам Одарич заявив, що залишається мером, пише місцева газета Прочерк.

Кудрявцев нагадав, що згідно ст.59 закону "Про місцеве самоврядування", рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим законом. При встановленні результатів голосування до загального складу сільської, селищної, міської ради включається сільський, селищний, міський голова, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.

У свою чергу голова лічильної комісії, депутат від КПУ Артур Савін стверджує, що рішення депутатів Черкаської міськради є легітимним, і якщо "вільних демократів" не влаштовує рішення сьогоднішньої сесії, вони можуть звертатися до суду.

У той же час, за даними ЗМІ, секретар міської ради Віктор Горкун підписав рішення сесії про відставку Одарича. У мера кажуть, що депутати мали зібрати не 40, а 41 голос, тому що в роботі сесії брав участь міський голова, який за статусом не є депутатом ради.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини