RU

Скандал у МОЗ. З'явилася реакція міністра Скалецької

27.09.2019, 16:37
Скандал у  МОЗ. З'явилася реакція міністра Скалецької - Фото
Зоряна Скалецька (Фото: прес-служба Кабміну)

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька відреагувала на кадровий скандал, що вибухнув у відомстві. Заяву чиновниці опублікувала прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

У ній Скалецька зазначає, що взяла на себе зобов'язання продовжувати зміни в системі охорони здоров'я і виконувати всі пункти програми уряду. В рамках цього глава Міністерства має намір провести в ньому аудит, а за його результатами залишити на посадах "найефективніших працівників". Також чиновниця заявила про тиск на себе "політичними засобами" з боку чиновників.

Вона також запевнила, що МОЗ продовжує роботу в звичному режимі. "Внутрішня сварка між одним із моїх заступників і частиною колективу відомства не впливає на те, щоб швидка доїхала до пацієнта вчасно, були ліки, готувалися закони. Ми всі працюємо", - запевнила Скалецька.

Також вона висловила жаль, що дізнається про проблеми свого відомства із соцмережі під час перебування у відрядженні в США. І пообіцяла, що проведе зустріч із колективом, яка, до слова, так і не відбулася вчора.

Читайте також: Хроніка конфлікту в МОЗ: війна нового керівництва та людей Супрун

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини