RU

Скандал у МОЗ. Скалецька сказала, коли зустрінеться з людьми

30.09.2019, 16:38
Скандал у МОЗ. Скалецька сказала, коли  зустрінеться з людьми - Фото
Зоряна Скалецька (Фото: скриншот відео/Радіо Свобода)

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька, коментуючи конфлікт у відомстві, заявила, що не домовлялася про зустріч зі співробітниками. Про це вона сьогодні сказала Українській правді.

"Щось було написано в фейсбуці. Якщо у мене є графік і це зі мною не узгоджувалося, то значить, це не серйозний, і не дорослий підхід", - зазначила вона. І додала: зустріч зі співробітниками МОЗ все-таки буде.

Говорячи про терміни, Скалецька назвала поточний тиждень. "... але є робочий режим і набагато більше гострих питань, закриття звітності про проект Світового банку та інші питання".

Глава відомства знову заявила, що "все працює в штатному режимі". В першу чергу, за її словами, в Міністерстві охорони здоров'я зайняті інтересами громадян і населення. А зустріч із співробітниками МОЗ вона пообіцяла узгодити зі своїм робочим графіком.

"Повірте мені, за останні кілька тижнів я періодично ставлю графік, а потім щось змінюється. Якщо зараз я його поставлю, а потім виникне якесь емердженсі, то потім знову скажуть, що я не хочу з кимось зустрічатися. Я не хочу цих маніпуляцій. Тільки я зрозумію, що буде час, на який нічого іншого не з'явиться, засідання в комітеті або якийсь інший комітет", - пояснила вона.

Читайте також: Заступник глави МОЗ пішов із брифінгу після гострого питання: відео

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини