RU

Сивохо про "перший крок" для реінтеграції Донецька й Луганська

11.11.2019, 17:47
Сивохо про
Сергій Сивохо (Фото: прес-центр штабу ООС/Facebook)

Радник секретаря Ради нацбезпеки й оборони Сергій Сивохо заявив, що першим кроком у питанні реінтеграції окупованих територій Донбасу має стати поліпшення умов перетину контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Києві.

"Я вважаю, що чим більш гуманно ми будемо ставитися до людей, які перетинають КПВВ, чим кращі умови ми будемо для них створювати, тим ми вище піднімемо реноме своєї країни. Нехай люди, потрапляючи до нас, бачать, що про них пам'ятають, про них піклуються. Я вважаю, що це одне з найголовніших питань, швидких кроків зараз", - сказав Сивохо.

За його словами, на під'їздах до КПВВ "відходять на другий план рівність та єдність". "Особливий режим пропуску, підтвердження особи, необхідні переліки якихось предметів, дозволених до ввезення - це все тисне на людину", - пояснив він.

Сивохо підкреслив важливість питань, пов'язаних із безпекою, але в цьому контексті сказав про ризик втрати людей. Говорячи про можливе спрощення умов переходу КПВВ, Сивохо сказав: "Це видимий очима відразу результат. І це буде добре, це перший крок".

  • 21 жовтня стало відомо про призначення екс-продюсера Кварталу-95 радником секретаря РНБО Олексія Данілова. Як розповів сам Сивохо, на новій посаді він відповідатиме за гуманітарну політику, а також за "роботу з людьми і смислами".

Читайте також: Сивохо: В ОРДЛО готові йти на вибори від Слуги народу

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини