RU

Ситуація в Україні викриває наміри РФ - глава генштабу Чехії

04.02.2015, 10:51
Ситуація в Україні викриває наміри РФ - глава генштабу Чехії - Фото
Фото: mil.ru
"Росія хоче використовувати наступ сепаратистів, який недавно почався в Україні, для відновлення впливу в Європі й світі та створення буферної зони на кордоні", - заявив глава генштабу Чехії, обраний новим головою військового комітету НАТО, повідомляє Bloomberg.

Генерал Петро Павел вважає, що Росія розглядає Україну як ключовий елемент у відновленні свого статусу. Тим не менш, керівництво в Москві хоче уникнути прямої конфронтації з колишніми супротивниками - зіткнення, яке може бути для Росії "самогубним", сказав Павел.

"У переглянутій військовій доктрині, опублікованій в грудні, Росія назвала спроби повалити уряди сусідніх країн серйозною загрозою, як і нарощування сил НАТО біля її кордонів", - йдеться в статті.

"Настав час задуматися над новою реальністю, новою військовою доктриною Росії, і показати, що НАТО також готове захищати свої кордони", - заявив Павло.

"Незважаючи на це, НАТО не може повністю закрити двері для Росії перед обличчям спільних загроз, - зазначив він, додавши, що НАТО в якійсь мірі не вдалося роз'яснити Росії, що воно в принципі не вважає її противником".

За матеріалами: inopressa.ru

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини