RU

Ситник призначив Новака замдиректора антикорупційного бюро

18.05.2015, 16:42
Ситник призначив Новака замдиректора антикорупційного бюро - Фото
Артем Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник представив свого заступника. Ним став підполковник Анатолій Новак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ситник зазначив: "Це людина, у якої є тривалий досвід роботи в спецпідрозділах. Це людина-воїн. Останній рік він провів у зоні АТО, брав участь у бойових діях".

За словами Ситника, у Новака три вищі освіти за спеціальностями правознавство, психологія, а також ступінь кандидата економічних наук. "Ця людина здатна сформувати швидко бойовий підрозділ Національного антикорупційного бюро на новітніх міжнародних стандартах і, відповідно, взяти активну участь у проведенні конкурсу відбору в Антикорупційне бюро", - сказав він.

Також Ситник зазначив, що "основною бойовою одиницею" бюро будуть детективи, які складатимуться зі старших детективів і детективів. "На посаду старшого детектива конкурс ще не оголошений. Ми будемо застосовувати більш жорсткі кваліфікаційні вимоги", - сказав він.

За словами Ситника, на сьогоднішній день до підрозділу детективів передбачається набрати 255 осіб, з них 12 посад - до керівного складу. цілеспрямовано мінімізував кількість керівних посад для того, щоб не було зайвої бюрократії і люди могли працювати максимально ефективно", - сказав він.

Крім того, Ситник зазначив, що у складі НАБУ передбачається створити силовий блок, який буде забезпечувати затримання, а також забезпечувати безпеку не тільки співробітників бюро, а й учасників кримінальних проваджень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини