Ситник побоюється, що його заступника спіткає доля Саакашвілі

18.08.2017, 13:40
Ситник побоюється, що його заступника спіткає доля Саакашвілі - Фото
Артем Ситник

Наступним за Михайлом Саакашвілі громадянства України може бути позбавлений також і Гізо Углава - перший заступник директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Таке припущення зробив голова НАБУпише газета День.

"Мені не хочеться коментувати питання громадянства, тому що це не наша сфера компетентності. Це питання до Адміністрації президента - чому вони за ніч надають, а потім за ніч позбавляють громадянства... По Гізо Углаві також зареєстровані кримінальні провадження, і ми знаємо, що проводяться перевірки, в тому числі і щодо його громадянства", - сказав він.

Ситник уточнив, що "не виключає", що з його заступником "може статися те саме, що і з Саакашвілі".

"Потрібно оцінювати людей не за походженням і громадянством, а по тому, що вони зробили для України. Опір, з яким зіткнувся Гізо Углава, як раз і є оцінкою його роботи", - заявив він, додавши, що його заступник "демонструє хороший результат".

27 квітня 2015 року Углава був призначений на посаду в НАБУ. 24 травня 2017-го генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ перевіряє заяву про нібито наявність у Углави подвійного громадянства, а в НАБУ заявили, що підставою для відкриття кримінальної справи проти Углави став рапорт першого заступника голови СБУ.

Про позбавлення Саакашвілі українського громадянства стало відомо 26 липня. Причиною припинення громадянства називається те, що в документах він нібито не вказав заочний арешт в Грузії.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю