RU

Система "Рада" застаріла, на неї навіть запчастин немає, - Литвин

19.11.2012, 13:30
Система
Володимир Литвин

Система для голосування народних депутатів "Рада" вже вичерпала свій ресурс. Про це сьогодні на брифінгу заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин пропонує домовитися і почати роботу нової Верховної Ради з персонального голосування народних депутатів. "Якщо депутат в силу об'єктивних обставин відсутній - у відрядженні або захворів, або є інші об'єктивні причини - нічого страшного, якщо він не візьме участі в голосуванні", - сказав він.

За словами Литвина, найближчим часом слід також прийняти рішення про введення в дію нової системи "Рада", яка ще не сертифікована. "За великим рахунком, нинішня система "Рада" повністю вичерпала свій ресурс, і вона у багатьох випадках тримається на чесному слові", - зазначив Литвин, додавши, що на неї не вистачає запчастин.

"Але для того щоб займатися розробкою нової системи і вводити її в дію, потрібні значні кошти. Ви ж прекрасно розумієте, що на це ніхто не піде, оскільки у Верховної Ради дуже низький рівень довіри, і це буде розглядатися як спроба збільшити фінансування Верховної Ради України. Висновок: потрібно робити все, щоб бездоганно працювала діюча система "Рада". Головне, щоб депутати були в сесійній залі і приймали рішення персонально, від свого імені", - зазначив Литвин.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини