RU

Сирія просить Україну постачати зброю для боротьби з Ізраїлем

25.08.2010, 13:50

Сирія просить Україну почати постачання зброї для боротьби з Ізраїлем. Про це заявив під час спільної прес-конференції у Києві Міністр закордонних справ Сирійської Арабської Республіки Валід Аль-Муаллім.

"Як відомо, сьогодні реалії такі, що частина Сирії перебуває під ізраїльською окупацією. І, якщо йдеться про купівлю Сирією зброї, то ми говоримо про самозахист і захист окупованих територій. Як відомо, Америка постачає велику кількість військової сучасної техніки Ізраїлю, Америка підтримує Ізраїль, який продовжує окуповувати наші території. Тому цілком природно, що Сирія шукає ринки зброї, щоб захищати власну територію", - сказав дипломат, якого цитує "Новий регіон".

"Ми бажаємо встановлення миру на Ближньому Сході… Наш перемовний процес з Ізраїлем триває багато років, однак відсутність політичної волі Ізраїлю не дає змоги, щоб був встановлений мир у регіоні, але ми впевнені, що мир - це єдиний безпечний шлях", - додав він.

Водночас Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відповів, що Україна поки не розглядала предметно питання постачання зброї у Сирію. "Ми предметно ці питання не обговорювали, а обговорювали загалом ситуацію на Ближньому Сході і шляху повернення перемовного процесу в конструктивне річище", - сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини