RU

Синці Тимошенко зможуть побачити тільки дочка й Кожем'якін

25.04.2012, 13:41
Синці Тимошенко зможуть побачити тільки дочка й Кожем'якін - Фото
Фото: tymoshenko.ua
Дозвіл на побачення з Юлією Тимошенко в Качанівській колонії адміністрація установи надала тільки її захисникам - дочці Євгенії та депутату Андрію Кожем'якіну. Опозиційних депутатів-лікарів до неї не пустили.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, сьогодні о 10:30 в колонію прибули сім народних депутатів України - Кожем'якін, Добряк, Карпук, Веліжанський, Сенченко, Передерій і Шевчук.

Зустрів парламентаріїв начальник колонії. Депутатам запропонували ознайомитися з установою і роботою окремих її об'єктів. Але до Тимошенко шістьох із семи депутатів не пустили, - дозвіл на побачення отримав тільки Кожем'якін, який має офіційний статус захисника екс-прем'єра у кримінальній справі.

Іншим депутатам роз'яснили загальний порядок відвідування засуджених, передбачений законодавством.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 20 квітня оголосила голодування в Качанівській виправній колонії після того, як до неї нібито застосували фізичну силу для перевезення до лікарні Укрзалізниці.

За даними Ніни Карпачової, у Тимошенко встановлено наявність тілесних ушкоджень. Її конвоювання з Качанівської виправної колонії в лікарню Укрзалізниці 20 квітня може розцінюватися як тортури.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини