RU

Сина Азарова спіймали на підкупі виборців і незаконній агітації

20.10.2012, 13:58
Сина Азарова спіймали на підкупі виборців і незаконній агітації - Фото
Олексій Азаров (фото - tsn.ua)

Довгостроковий спостерігач по 47 мажоритарному округу (місто Слов'янськ, Донецька область) Павло Павлов заявив, що спостерігачі зафіксували у сина прем'єр-міністра, кандидата-мажоритарника від Партії регіонів Олексія Азарова більше тисячі фактів порушень ведення виборчої кампанії, пише ZN.UA.

"Ми виявили більше тисячі фактів, що стосуються підкупу виборців та порушення правил ведення агітації. Наприклад, 52 білборда з його (Олексія Азарова - ред.) рекламою з'явилися до офіційного початку виборчої кампанії, і власників цих конструкцій так і не вдалося встановити. Причому 400 фактів змогли задокументувати - є фотографії, відеозаписи, публікації в ЗМІ. Але тут, на жаль, опозиційні кандидати проявили слабку юридичну підготовку. Як на мене, вони повинні були блокувати кожен його крок судовими позовами ", - повідомив Павлов.

За даними видання, за фактами порушень Олексієм Азаровим виборчого законодавства було два звернення в ЦВК і один судовий процес у спробі довести факт підкупу виборців.

Всі спроби завершилися невдало: Центрвиборчком порушень не побачив, а суд не знайшов ніякого зв'язку між Олексієм Азаровим і організацією "Ініціативи Олексія Азарова Наш регіон", роздавав подарунки від імені кандидата.

У Комітеті виборців України також відзначають безпрецедентні витрати сина глави уряду на передвиборчу кампанію.

"У середньому на кожен округ Партія регіонів планує витратити близько 30 млн. грн. - Це власні ресурси кандидата-мажоритарника плюс те, що виділяється в рамках соціальних ініціатив президента. Кампанія в Слов'янську в цьому сенсі відрізняється тим, що витрати вище в кілька разів. Тут кандидат порушує, перш за все, правила, встановлені в рамках домовленостей всередині самої правлячої партії ", - зазначив глава Донецького обласного відділення КВУ Сергія Ткаченка.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ писали, що син прем'єра Олексій Азаров на протязі багатьох років проживає в Австрії. Разом з тим, згідно з українським законодавством, особа, що проживала останні 5 років перед виборами за межами країни, не може балотуватися в народні депутати.однако Центральна виборча комісія визнала, що документи сина прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія відповідають вимогам Конституції щодо п'ятирічного проживання на території України на основі даних реєстрації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини