RU

Син Януковича купив останній вільний всеукраїнський канал, - ЗМІ

19.08.2011, 14:16
Син Януковича купив останній вільний всеукраїнський канал, - ЗМІ - Фото
1d15ac8fe67d0c7e72c8458cca42b0e6.jpg

Син Януковича купив останній вільний всеукраїнський канал, - ЗМІ

Телеканал Тоніс змінив власника. Про це стало відомо від джерела, близького до колишніх власників каналу. Новими власниками стали структури, які пов'язують із сином президента України Олександром Януковичем. Однак джерело не змогло назвати розмір придбаного пакета акцій, пише сайт Лівий берег.

Раніше в числі потенційних покупців Тонісу називали групу Інтер, а також Рината Ахметова. Про зміну власника, пише сайт, також може свідчити той факт, що в середу телеканал разом з каналами групи Інтер та України опинився в числі переможців конкурсу на вільні місця в цифрових мультиплексах з всеукраїнським покриттям і отримали право мовити у форматі підвищеної якості HD.

Сайт зазначає, що найстаріший приватний телеканал на території колишнього СРСР Тоніс в даний час - останній всеукраїнський ефірний телеканал, який не входить в телевізійні холдинги і не пов'язаний з ключовими політичними силами країни. Телеканал тривалий час належав бізнесменові й лідеру Партії зелених Володимиру Костеріну. Потім в ЗМІ з'явилася інформація про те, що великий пакет акцій закладений в одному з банків. У цьому зв'язку рік тому колектив телеканалу заявляв про спробу рейдерського захоплення з боку кредиторів.

ЗМІ та реклама: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини