15.05.2018, 12:04

Син кандидата в аудитори провадив співбесіди скандальних суддів

Син кандидата в аудитори провадив співбесіди скандальних суддів - Фото
Андрій Василенко (фото - vkksu.gov.ua)

Кандидат в аудитори Бюро Володимир Василенко виявився батьком чинного члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів Андрія Василенка

Реклама
Реклама

Син одного з кандидатів в аудитори НАБУ Володимира Василенка, будучи діючим членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів, брав участь в співбесідах ВККС з деякими скандальними суддями і прийнятті позитивних рішень по ним. Про це заявляють в Центрі протидії корупції.

За даними громадських діячів, Андрій Василенко був доповідачем у справі про довічне призначення судді Дніпровського райсуду Києва Наталії Марфіної. Остання фіктивно розлучилася з чоловіком - екс-співробітником СБУ, підозрюваним у хабарництві, щоб уникнути конфіскації майна, а під час Революції гідності визнала законним позбавлення автомайданівця водійських прав за поїздку в Межигір'я, відзначають в ЦПК.

Також колегія ВККС за участю Василенка-молодшого допустила до конкурсу в новий Верховний суд столичних суддів Олену Лісовську і Людмилу Кізюн, які виносили протиправні рішення проти учасників Майдану, заявляють в організації.

Крім того, Василенко і його колеги по комісії дозволили довічно вершити правосуддя Дмитру Гаращенку та Олені Мазурик, підозрюваним у хабарництві і брехні в декларації, підкреслили в ЦПК.

Володимир Василенко - один з п'яти кандидатів на посаду аудитора НАБУ за квотою парламенту, правозахисник, член Конституційної комісії, екс-суддя в Міжнародному трибуналі по колишній Югославії. Раніше Василенка як аудитора Бюро пропонував лідер  Радикальної партії Олег Ляшко.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама