RU

Син Герман знайшов своє посвідчення замглави МНС

25.08.2010, 12:55

Заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій Микола Герман не загубив службового посвідчення. З офіційним оголошенням про втрату документа "перестаралися" його співробітники. Про це М. Герман повідомив "Острову".

"Перед вильотом у Китай 18 серпня з офіційною українською делегацією, яку я очолював, я спитав своїх помічників, чи не бачили вони мого посвідчення. Це було не посвідчення Кабміну, це було посвідчення МНС, виписане Нестором Шуфричем. Співробітники відповіли, що посвідчення не бачили. А коли я відлетів у Китай, співробітники без мого дозволу зробили у газеті оголошення - на всякий випадок, щоб ніхто не скористався...", - пояснив ситуацію М.Герман.

До того ж чиновник додав, що "це все швидко поширилося, я думаю, ви розумієте, чому".

"А вчора ввечері я повернувся з Китаю, і обидва посвідчення - і виписане Нестором Івановичем (Шуфричем, - ред.), і кабмінівське були на місці. Обидва посвідчення у мене", - наголосив М.Герман, понарікати на "неправильну поведінку своїх співробітників", а також на те, що "ситуація трохи роздута журналістами".

Нагадаємо, в урядовій газеті "Урядовий кур’єр" за 21 серпня було розміщено оголошення про те, що М.Герман загубив посвідчення заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій. Посвідчення М.Герман вважається недійсним.

Микола Герман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини