RU

Симоненко: Заяви Тігіпка межують з абсурдом

20.07.2012, 13:11
Симоненко: Заяви Тігіпка межують з абсурдом - Фото
Петр Симоненко
Заява віце-прем'єра - міністра соцполітики Сергія Тігіпка про те, що заборгованість по зарплаті на суднобудівному заводі в Миколаєві повинна ліквідуватися за рахунок відсотків від податкових відрахувань всіх працюючих українців, є нереальною і абсурдною. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час робочої поїздки до Миколаєва.

Як повідомляє  Інтерфакс-Україна, лідер комуністів нагадав, що в даний час суднобудівний завод у Миколаєві імені 61 комунара має величезну заборгованість по зарплаті.

Симоненко також додав, що Тігіпко запропонував вирішити цю проблему, перенаправивши на дані цілі кілька відсотків від податкових відрахувань всіх працюючих українців. "І ці заяви роблять люди, які почали співпрацювати з МВФ і які не знаходять зайвих коштів на пільги чорнобильцям і афганцям. Ця заява - абсурдна, і насправді є лише спробою в черговий раз зняти з себе відповідальність і перекласти її на плечі простих трудящих українців", - обурився голова КПУ.

Він також розкритикував пропозицію влади продати частину суднобудівного заводу і за виручені гроші повернути борги.

Лідер Компартії вважає, що розвиток суднобудівного заводу можна підтримувати тільки, якщо він повністю належить державі. "У такому випадку держава забезпечить йому стабільне держзамовлення, а також надасть можливість отримувати дешеві кредити на розвиток", - підсумував Симоненко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини