RU

Симоненко розповів, навіщо КПУ пішла в парламентську більшість

12.07.2012, 17:06
Симоненко розповів, навіщо КПУ пішла в парламентську більшість - Фото
Петро Симоненко
Фракція КПУ увійшла до парламентської більшості, щоб відстоювати інтереси народу, а не бути сторонніми спостерігачами. Про це заявив лідер Компартії Петро Симоненко під час робочої поїздки в Донецьк.

Як повідомляє прес-служба КПУ, Симоненко підкреслив: "Коли ми приймали рішення про входження в парламентську більшість, то партія висунула Партії регіонів низку вимог і умов, які були спрямовані на виконання наших передвиборчих обіцянок. Зокрема, це стосувалося як питань надання російській мові статусу другої державної, поліпшення взаємин з Росією та іншими країнами СНД, припинення співпраці з МВФ, НАТО, СОТ, так і найважливіших соціально-економічних питань ".

"На жаль, багато домовленостей залишилися тільки на папері. І ви бачите, що комуністи не проголосували ні за один з тих законів, які приймали олігархи проти народу України. Навпаки, ми захищали не тільки свої позиції і позиції наших виборців, ми захищали інтереси всього трудового населення України", - розповів він.

За словами Симоненко, при ухваленні рішення про входження в більшість КПУ враховувала і політичний мотив, - не допустити злиття "помаранчевих" з владою та створення мегафраціі олігархів, які мають конституційну більшість.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини