RU

Симоненко звинуватив Ющенка в "неадекватній поведінці"

27.08.2008, 15:51

Ющенко - це не Україна. Про це заявив лідер Компартії Петро Симоненко, коментуючи заяву Президента про те, що Україна не визнає незалежності Південної Осетії та Абхазії і засуджує рішення Росії з приводу визнання цих держав.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КПУ, П. Симоненко зазначив, що "неадекватна національним інтересам поведінка" та заяви Президента Віктора Ющенка свідчать про те, що, "як політик і Президент Ющенко - несамостійна фігура і апріорі не здатний висловлювати навіть свій погляд, а не те, що погляд народу України". "Він просто ретранслює те, що йому наказують у Білому Домі. Складається таке враження, якщо йому звідти надійде вказівка битися лобом об стіну, він і це зробить. Так й ще за кожним ударом дякуватиме Сполученим Штатам за таку їхню велику честь та довіру до нього", - сказав комуніст.

Нагадаємо, раніше Президент В. Ющенко заявив, що Україна не підтримує рішення Росії про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії і наполягає на непорушності міжнародного принципу збереження територіальної цілісності будь-якої держави.

Учора Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання Росією незалежності Південної Осетії та Абхазії.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Петра Симоненка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини