RU

Симоненко знайшов зв'язок між Лозовою та постачанням зброї до Грузії

28.08.2008, 14:55

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що Президент України не даремно узяв перебіг ліквідації наслідків пожежі біля міста Лозова (Харківська область) під свій контроль. На думку комуніста, так простіше і зручніше приховати справжні обставини цієї пожежі і докази злочинних зловживань у сфері торгівлі зброєю, зокрема, для Грузії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КПУ, П. Симоненко нагадав, що ООН визнала Україну найбільшим постачальником зброї до Грузії за останній рік. "Саме підлеглі Ющенка і він особисто зробили найвагоміший внесок у підготовку військової агресії націоналістичного режиму Саакашвілі проти народу Південної Осетії, незаконно постачаючи зброю до Грузії... Таким чином, ці "торговці смертю" несуть спільну із режимом Саакашвілі відповідальність за фізичне знищення мирних людей, за геноцид осетинів", - заявив лідер КПУ.

За його словами, пожежею на військових складах у Харківській області "режим Ющенко замітає сліди своєї незаконної діяльності, як це робилося і раніше на військових складах у Новобогданівці та Олександрівці", коли готувалися масштабні перевірки за фактами незаконної торгівлі зброєю, в тому числі і до тієї ж Грузії. "Не даремно Президент взяв перебіг ліквідації наслідків пожежі під свій контроль - так простіше і зручніше приховати справжні обставини цієї пожежі і докази злочинних зловживань у сфері торгівлі зброєю", - додав П. Симоненко.

Нардеп звернув увагу "на повну професійну непридатність" Володимира Шандри на посту Міністра надзвичайних ситуацій і необхідність його відставки саме виходячи із цих мотивів. "Безпорадність Міністра НС під час паводку на заході України, відсутність дієвих кроків щодо організації системи запобігання надзвичайним ситуаціям і сповіщення населення, відсутність планів евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій і необхідної техніки для здійснення рятувальних заходів, вимагає від Верховної Ради негайно відправити Шандру у відставку", - підсумував комуніст.

Нагадаємо, раніше сьогодні Міністр із питань надзвичайних ситуацій В. Шандра запевнив Президента В. Ющенка у тому, що ситуація в зоні пожежі та вибухів на складах із боєприпасами на 61-му арсеналі Південного оперативного командування Сухопутних Військ ВСУ стабілізувалася. За іншою інформацією, на артилерійських складах біля міста Лозова й досі тривають вибухи.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>

Усе про вибухи боєприпасів під Лозовою >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини