RU

Симоненко знайшов слабку ланку в Кабміні Азарова

04.08.2010, 09:59

Слабка ланка в Кабінеті Міністрів Миколи Азарова - економічний блок. Про це в інтерв'ю заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко. "Я не кажу про міністра (економіки Василя Цушка, - ред.), я кажу про Тігіпка", - уточнив він.

"Я почну з Тігіпка, а точніше, з тої повітряної кульки, яку технологи надули для того, щоб вкотре обдурити українського виборця. Коаліція доручила йому підготувати Податковий кодекс. Але коли Тігіпко вніс свої пропозиції (до Податкового кодексу, - ред.), всі здригнулися від того, наскільки вони були безперспективними, наскільки все було зроблено непрофесійно і безграмотно. Вибачте, я використаю вираз, за який мене почали критикувати, - тупо і бездарно (П.Симоненко критикували за фразу про "тупе підвищення" тарифів на послуги ЖКГ, - ред.). Стало очевидно: треба показати нашим громадянам, що ця повітряна кулька давно здулася", - сказав він.

При цьому П.Симоненко наголосив, що С.Тігіпка відсторонено від роботи над Податковим кодексом. "Надалі цю роботу буде очолювати Перший віце-прем'єр Андрій Клюев. Активно над кодексом також працює Віце-прем'єр Борис Колесніков. А те, що заяви робив Тігіпко - це "отсєбятіна", спроба показати, що він щось значить у цьому процесі", - вважає він.

А ось роботою Міністра економіки України Василя Цушко, який зайняв крісло в українському уряді за квотою комуністів, П.Симоненко наразі задоволений. "Я не шкодую про це призначення. А обрання Василя Петровича (лідером Соцпартії, - ред.) ми обговоримо тільки в тому випадку, якщо в його роботі почне переважати політична складова. Я розраховую найближчим часом зустрітися з Василем Петровичем. Останнім часом він знаходиться у відрядженнях, але я собі в плани вже записав", - відмітив він.

Разом з тим, П.Симоненко вважає, що парламентська коаліція має переглянути питання відповідальності політичних сил за професіоналізм кандидатів, що пропонуються на державні посади. "Деякі призначення вже були переглянуті. Мені здається, цей процес треба продовжити, уважно подивитися по вертикалі голів обласних адміністрацій. Ось зараз жнива, і ці важкі умови покажуть, хто в стані як організатор вирішувати проблеми. Сьогодні є всі підстави - і я переконаний, що Президент так і вчинить - самим собі дати обіцянку критично ставитися до кадрового потенціалу. Десь дати чиновнику оцінку, десь підказати, допомогти, підстьобнути, а десь, може, і замінити", - підсумував лідер українських комуністів.

Петро Симоненко: біографія і добірка новин>>>
Компартія України: довідка і добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>

Детальніше читайте в інтерв'ю з П.Симоненко "Двері в кабінет Азарова для мене завжди відчинені">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини