RU

Симоненко: Знайду де жити і переїду з будинку сина

04.08.2010, 11:20

Лідер українських комуністів Петро Симоненко зараз живе у будинку старшого сина Андрія, але переїде звідти, щойно знайде де жити. Про це він заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання про походження шикарного приватного будинку в передмісті Києва, в якому він зараз проживає.

"Як завжди, використовуючи цю гіперболізацію, намагаються все зробити для дискредитації. Мій син ще у 2002 році для своєї сім'ї придбав ділянку, що межує з болотом, де вже 12 років стояв довгобуд. Ділянку продали, тому що вона була на околиці. Син практично всі ці вісім років робив (ремонт, - ред.), щоб потихеньку собі зробити... А я там тимчасово живу, ви адже знаєте мої обставини (віднедавна П.Симоненко одружився вдруге, в цьому шлюбі у нього народилося вже двоє дітей - дівчинка і хлопчик, - ред.). Знайду де жити - і, звичайно, переїду звідти", - зокрема, запевнив П.Симоненко.

Реагуючи на репліку кореспондента про те, що колишня дружина П.Симоненка Світлана розказувала журналістам про дві квартири лідера Компартії, він сказав: "Я не знаю, що там вона стверджує. У мене є одна квартира, в якій я і прописаний, в ній зараз живе мій молодший син від першого шлюбу. Які проблеми?".

Нагадаємо, весною українські ЗМІ повідомили, що П.Симоненко побудував собі будинок в селі Горенка за кілька кілометрів від Києва. Ділянка землі у 1,37 га нібито оформлена на його сина Андрія. За нинішніми цінами така ділянка може коштувати майже $1,5 млн. Поряд знаходиться незабудована ділянка таких самих розмірів, яка за затвердженнями місцевих жителів, також куплена П.Симоненком.

Петро Симоненко: біографія і добірка новин>>>
Компартія України: довідка і добірка новин>>>

Детальніше читайте в інтерв'ю з П.Симоненком "Двері в кабінет Азарова для мене завжди відкритачинені">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини