Симоненко заступився за Януковича

27.10.2010, 11:10
Симоненко заступився за Януковича - Фото
2a52ab72b5a43e59041334ab155c6765.jpg

Лідер Компартії України Петро Симоненко вважає, що Президент України Віктор Янукович не має жодного стосунку до спроб Партії регіонів тиснути у деяких регіонах на своїх політичних конкурентів

Симоненко заступився за Януковича
Лідер Компартії України Петро Симоненко (на фото) вважає, що Президент України Віктор Янукович не має жодного стосунку до спроб Партії регіонів тиснути у деяких регіонах на своїх політичних конкурентів.

"Віктор Федорович також відреагував на заяви наших кандидатів у деяких регіонах про тиск з боку місцевих осередків Партії регіонів. Ви знаєте, що він збирав глав адміністрацій і наголосив на необхідності забезпечення волевиявлення виборців і виключення будь-яких виявів тиску і використання адмінресурсу", - зазначив П. Симоненко, якого цитує прес-служба КПУ.

Таку ж думку висловив і перший секретар Донецького обласного комітету КПУ, народний депутат Микола Кравченко. "У цій ситуації нам має допомогти те, що інтереси Президента не збігаються з інтересами представників Партії регіонів на місцях. Президенту сьогодні не потрібен негативний імідж в очах всієї Європи", - наголосив він.

Нагадаємо, Президент України минулого тижня вимагав від чиновників створити всі необхідні умови для того, щоб вибори пройшли спокійно і прозоро. "Я дуже зацікавлений, щоб ці вибори справді були прозорими, демократичними, і люди відчули, що ми живемо в сучасній демократичній країні", - зазначив глава української держави.

Петро Симоненко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени