RU

Симоненко заступився за Януковича

27.10.2010, 11:10
Симоненко заступився за Януковича - Фото
2a52ab72b5a43e59041334ab155c6765.jpg

Симоненко заступився за Януковича
Лідер Компартії України Петро Симоненко (на фото) вважає, що Президент України Віктор Янукович не має жодного стосунку до спроб Партії регіонів тиснути у деяких регіонах на своїх політичних конкурентів.

"Віктор Федорович також відреагував на заяви наших кандидатів у деяких регіонах про тиск з боку місцевих осередків Партії регіонів. Ви знаєте, що він збирав глав адміністрацій і наголосив на необхідності забезпечення волевиявлення виборців і виключення будь-яких виявів тиску і використання адмінресурсу", - зазначив П. Симоненко, якого цитує прес-служба КПУ.

Таку ж думку висловив і перший секретар Донецького обласного комітету КПУ, народний депутат Микола Кравченко. "У цій ситуації нам має допомогти те, що інтереси Президента не збігаються з інтересами представників Партії регіонів на місцях. Президенту сьогодні не потрібен негативний імідж в очах всієї Європи", - наголосив він.

Нагадаємо, Президент України минулого тижня вимагав від чиновників створити всі необхідні умови для того, щоб вибори пройшли спокійно і прозоро. "Я дуже зацікавлений, щоб ці вибори справді були прозорими, демократичними, і люди відчули, що ми живемо в сучасній демократичній країні", - зазначив глава української держави.

Петро Симоненко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини