RU

Симоненко вимагає відставки Міністра МНС

31.07.2008, 11:00

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вимагає відставки Міністра у справах надзвичайних ситуації Володимира Шандри. Про це він заявив сьогодні, виступаючи на позачерговому засіданні ВР України, присвяченому розгляду проекту змін до Державного бюджету на 2008 рік у зв'язку з катастрофічною повінню в західних областях України.

"Фракція комуністів висловлює недовіру, насамперед, Міністрові надзвичайних ситуацій і вимагає від уряду розглянути його діяльність і терміново звільнити його з посади. По-друге, розібратися з відповідальністю глав обласних державних адміністрацій. Чому не було прийнято заходів відповідно до попередження метеослужби",- сказав П. Симоненко, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, лідер КПУ зазначив, що катастрофічна повінь в західних областях України була "рукотворною" у зв'язку з тим, що вирубуються ліси. Тому лідер комуністів пропонує створити Міністерство водного господарства. "Оскільки водний басейн України є безконтрольним, то слід створити Міністерство водного господарства",- додав лідер комуністів

Досьє на Петра Симоненка >>>

Досьє на Володимира Шандру >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини