RU

Симоненко вимагає відібрати у Львова Євро-2012 і урізати бюджет

11.05.2011, 10:30

Лідер парламентських комуністів Петро Симоненко пропонує забрати у Львова чемпіонат Євро-2012 і урізати бюджетне фінансування Львівської облради. Про це він заявив сьогодні у своєму виступі на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П.Симоненко вважає, що місцеві органи влади виступили на боці "профашистських організацій і проти законності в Україні". Насамперед, на його думку, це стосується Львівської облради.

"Треба подумати про те, що, готуючись до наступного бюджетного року, ми повинні сьогодні зняти ті фінансування на підтримку Львівської обласної ради, які використовуються на фінансування тих, хто був на боці фашистів, тобто воїнів ОУН-УПА. Це додаткові пенсії і інші привілеї, а також будівництво різних пам'ятників… тим, хто воював на боці фашистів. По-третє, треба врахувати, що ми подали всій Європі сигнал, що у Львові не можна проводити фінальну частину Євро-2012, і треба сьогодні нам вийти з ініціативою в УЄФА, щоб перенести у Дніпропетровськ або в Одесу проведення фінальної частини Євро-2012", - сказав він.

Нагадаємо, 9 травня у Львові сталися заворушення між прихильниками і противниками святкування Дня Перемоги.

Зокрема по дорозі на Пагорб Слави був відібраний і розтоптаний вінок, який генконсул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі. Крім того, під час святкування Дня Перемоги був поранений з травматичної рушниці прихильник ВО "Свобода". Інцидент стався під час сутички між представниками ВО "Свобода" і людьми з Георгієвськими стрічками.

Петро Симоненко: біографія та добірка новин>>>

Як у Львові відзначили День Перемоги>>>

День Перемоги: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини