RU

Симоненко проти відставки Луценка "без суду та слідства"

14.05.2009, 16:34

Вирішувати долю Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка можна тільки після проведення ретельного розслідування обставин інциденту в Німеччині. Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, коментуючи ситуацію в парламенті.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Компартії, зокрема, П.Симоненко наголосив: "Ми наполягали і наполягаємо на тому, щоб було проведене ретельне розслідування цього інциденту. Тільки тоді можна буде зробити остаточні висновки щодо ступеня провини держслужбовця і приймати відповідні рішення щодо його подальшої долі".

П.Симоненко нагадав, що в Раду вже надійшло прохання Ю.Луценка з проханням про відставку. Але проблема в іншому. "У разі відставки за держслужбовцем зберігаються всі пільги, ранги, пенсійні та інші надбавки. А... у разі звільнення за правопорушення він втрачає все це з відповідним записом у трудовій книжці і перспективою позбавлення волі. Тому ще раз звертаю увагу на те, що тільки після закінчення роботи ТСК і з'ясування всіх обставин інциденту можна буде ухвалити адекватне рішення", - пояснив він.

Водночас, ситуацію з блокуванням парламенту П.Симоненко назвав "політичним цирком". За його словами, Компартія виступала категорично проти того, щоб після парламентських виборів 2006 року і формування коаліції Ю.Луценко залишався на посаді глави МВС. "Але тоді "регіонали" не прислухалися до нас, а підтримали Ющенка", - нагадав лідер комуністів.

Нагадаємо, позавчора вищий орган законодавчої влади - парламент - перетворився у витверезник. Замість того, щоб приймати закони і нормативні акти, "регіонали" заблокували роботу Верховної Ради, а трибуну і президію "прикрасили" плакатами проти Юрія Луценка.

За словами Олександра Єфремова, мета Партії регіонів - добитися відставки Ю.Луценка, проти якої виступає коаліція. "Ми будемо наполягати на тому, щоб пана Луценка було звільнено з посади... І доти, доки наші колеги по парламенту не дозріють до цього рішення, ми залишаємо за собою право виконувати відповідні дії в парламенті", - підсумував він.

Водночас, вчора спікер українського парламенту Володимир Литвин заявив, що справжня мета народних депутатів від Партії регіонів - не відставка Ю.Луценка, а розпуск Верховної Ради. Другою причиною, на думку В.Литвина, є небажання депутатів приймати законопроект про заборону грального бізнесу в Україні. "Це ще одне підтвердження того, хто захищає чиї інтереси", - вважає спікер.

Петро Симоненко: біографія і добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини