RU

Симоненко прийняв сигнал від Партії регіонів і сподівається на імпічмент

18.03.2009, 11:49

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що його подання щодо імпічменту може бути підтримане найближчим часом. Відповідні надії йому дають "деякі заяви Партії регіонів і розмови з депутатами".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КПУ, П.Симоненко наголосив: "Судячи з деяких заяв представників Партії регіонів і розмовам з депутатами інших фракцій, можна сподіватися, що подання про необхідність початку процедури імпічменту, яке я... ще 11 березня цього року направив лідерам всіх політичних сил, буде підтримано найближчим часом".

За його словами, ще вчора він говорив про зрадницькі позиції тих політичних сил, лідери яких неодноразово і голосно заявляли про необхідність імпічменту, а потім "сховалися у кущах". Але тепер є надії зрушити справу з місця, - вважає він.

Водночас, коментуючи заяву заступника глави Секретаріату Президента Андрія Кислинського про те, що імпічмент Президента може "стартувати" вже на цьому тижні, П.Симоненко відзначив: "Це свідчить про те, що в Секретаріаті Ющенка добре розуміють вагу тих фактів злочинної діяльності Президента, які наведені у нашому поданні".

Нагадаємо, вчора заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що у четвер, під час перебування Президента Віктора Ющенка і Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у Брюсселі, БЮТ зі своїми соратниками з КПУ планують почати процедуру імпічменту. Зараз вони активно переконують керівництво Партії регіонів приєднатися до цього процесу, - додав він.

Після цього народний депутат Ганна Герман заявила, що Партія регіонів готова підтримати процедуру імпічменту.

Петро Симоненко: біографія і добірка новин>>>
Компартія України: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини