RU

Симоненко побачив в українських селах масову кризу

24.11.2008, 11:19

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляє, що жителі невеликих міст і сіл України вже повною мірою відчули на собі економічну і соціальну кризи.

Як повідомляє прес-служба КПУ, П.Симоненко зазначив, що економічна криза в Україні вже негативно позначилася на найбільш соціально незахищених верствах населення: пенсіонерах, інвалідах, жителях сіл і маленьких міст. "Услід за масовими звільненнями, постійно збільшуваним безробіттям і інфляцією в міста і села України прийшли масові невиплати пенсій", - сказав політик.

Крім того, комуніст засудив дії "правлячої олігархічної верхівки, що пограбувала простого трудівника і що продовжує займатися "дерибаном" загальнонародної власності в умовах найважчої економічної кризи в Україні". "Поки Ющенко і олігархи займаються "дерибаном", населення України залишається без газу, електроенергії, тепла, медикаментів, зарплат, пенсій і соціальних виплат, стрімко скочуючись в безодню убозтва і голоду", - підсумував П.Симоненко.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Ющенко зазначав, що Україна змогла оперативно відреагувати на перші виклики фінансової кризи. "Більше того, ми отримали шанс для економічних трансформацій і проведення структурних реформ. Як Президент, запевняю, що Україна не буде слабкою ланкою в світовій фінансовій та економічній системі", - йдеться у статті глави держави.

Усе про економічну кризу>>>

Досьє на Петра Симоненка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини