RU

Симоненко: Партія регіонів і Блок Литвина перекладають відповідальність на КПУ

27.09.2010, 16:20

Лідер Комуністичної партії України, народний депутат Петро Симоненко вважає, що партнери партії з парламентської коаліції (Партія регіонів і Блок Литвина) перекладають на комуністів відповідальність за стан справ у країні. Про це він заявив під час доповіді минулої суботи на Пленумі ЦК Компартії.

"Відповідальність за нелегкий стан справ у країні і втрачені ілюзії буржуазні партії, зокрема і наші сьогоднішні попутники, будуть перекладати (і вже відверто перекладають!) на комуністів", - сказав П.Симоненко і наголосив, що подібні обвинувачення абсолютно безпідставні.

"На жаль, внаслідок своєї класової природи Партія регіонів і Блок Литвина не хочуть (так і не можуть!) бути до кінця послідовними у боротьбі з кризою. Адже тоді їм неминуче довелося б зробити замах на інтереси великого капіталу. Триває лоббіювання інтересів великого бізнесу і здача позицій Міжнародному валютному фонду", - зазначив Перший секретар ЦК КПУ.

Політик також докорив партнерам з коаліції у тому, що вони "виявляють недопустиму нерішучість при розчищанні політичних і культурних завалів, що дісталися в спадщину від "помаранчевого" режиму".

Незважаючи на це, П.Симоненко вважає абсолютно правильним входження КПУ в парламентську коаліцію. За його словами, участь у владі дасть змогу Компартії вирішити три головні завдання: запобігти можливості "помаранчевого реваншу" - повернення до влади надто правих націоналістичних сил, стабілізувати вітчизняне виробництво і послабити удари соціально-економічної кризи по трудящих України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини