RU

Сім головних новин України та світу на 19:00 7 грудня

07.12.2020, 19:01
Сім головних новин України та світу на 19:00 7 грудня - Фото

1. КИТАЙСЬКІ ІНВЕСТОРИ МОТОР СІЧ ПОЧАЛИ МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ ПРОТИ УКРАЇНИ. ЩО ДАЛІ? Китайські інвестори Мотор Січ сповістили український уряд про звернення до міжнародного арбітражу проти держави Україна (Детальніше).

2. СКОРОЧЕННЯ МІЖНАРОДНИХ РЕЗЕРВІВ МАЙЖЕ ЗУПИНИЛОСЬ. ЩО ВПЛИНУЛО НА ДИНАМІКУ. Міжнародні резерви України в листопаді зменшилися на $4,7 млн ​​і на 1 грудня становили $26 135,7 млн ​​(Детальніше).

3. СУД ПОВЕРНУВ ДОЗВІЛ ОЩАДБАНКУ НА СТЯГНЕННЯ $1,3 МЛРД З РОСІЇ. Верховний суд 2 грудня дозволив Ощадбанку відновити стягнення $1,3 млрд з Росії за активи в окупованому Криму (Детальніше).

4. КОРОНАВІРУС. УПЕРШЕ ІЗ СЕРПНЯ В УКРАЇНІ ЗНИЗИЛАСЯ ТИЖНЕВА ЗАХВОРЮВАНІСТЬ. Уперше від кінця серпня в Україні знизилася тижнева захворюваність на COVID-19 (Детальніше).

5. УКРАЇНА ВЕДЕ ПЕРЕГОВОРИ З ТУРЕЧЧИНОЮ ЩОДО БУДІВНИЦТВА РАКЕТОНОСІЇВ. Україна веде переговори з Туреччиною про можливості спільного будівництва ракетоносіїв для запуску в космос корисних навантажень (Детальніше).

6. СЛУГА НАРОДУ ПРОПОНУЄ РАДІ ПРОДОВЖИТИ ЗАКОН ПРО ОСОБЛИВИЙ СТАТУС ОРДЛО. Законопроєкт про продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей внесено до Верховної Ради (Детальніше).

7. УГОРЩИНА НАМАГАЛАСЯ ПОСКАРЖИТИСЯ НА УКРАЇНУ В ЄС. ЇЇ ПРОІГНОРУВАЛИ. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто намагався підняти питання угорської нацменшини в Україні на засіданні Ради Європейського союзу у закордонних справах. Колеги його ініціативу не підтримали (Детальніше).

Читайте також головний текст дня:

Розбір | Кулаки Кремля. Як влаштована приватна армія Віктора Медведчука

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини