RU

Сім головних новин України та світу на 19:00 27 листопада

27.11.2020, 19:01
Сім головних новин України та світу на 19:00 27 листопада - Фото

1. КОРОНАВІРУС. В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ВИЯВИЛИ ПОНАД 16 000 ХВОРИХ ЗА ДОБУ. За минулу добу в Україні виявили 16 218 хворих COVID-19 (днем раніше – 15 331). Це рекордний показник за весь час епідемії (докладніше).

2. ПІСЛЯ ПЕРЕГОВОРІВ ІЗ МВФ МІНФІН ЗМЕНШИВ ДЕФІЦИТ БЮДЖЕТУ НА 24 МЛРД – МАРЧЕНКО. Міністерство фінансів у проєкті державного бюджету на 2021 рік зменшило дефіцит на суму 24 млрд грн (докладніше).

3. МАРЧЕНКО РОЗПОВІВ, ЧОМУ УКРАЇНА НЕ ОТРИМАЛА І ПОЛОВИНИ ЗАПЛАНОВАНИХ ПОЗИК. Україна в цьому році недоотримала понад $3 млрд від міжнародних фінансових організацій через неприйняття законів вчасно і рішення суддів (докладніше).

4. ПОНАД 10% УКРАЇНСЬКИХ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ НА МЕЖІ БАНКРУТСТВА – ООН. Більше 10% малих і середніх підприємств в Україні знаходяться на межі банкрутства і скоро підуть із бізнесу (докладніше).

5. КАНАДСЬКА VERMILION ВІДМОВИЛАСЯ ВІД ПРОЄКТІВ ІЗ НАФТОГАЗОМ. Канадська компанія Vermilion Energy вирішила відмовитися від участі в спільних із групою Нафтогаз проєктах із освоєння Балаклійської та Іванівської нафтогазоносних ділянок (докладніше).

6. ВЕРХОВНИЙ СУД ПОСТАВИВ КРАПКУ У СУПЕРЕЧЦІ ОЩАДБАНКУ І СБЄРБАНКУ РФ ЗА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ. Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Сбєрбанку Росії і залишив без змін постанову суду попередньої інстанції, згідно з якою Ощадбанк є єдиним законним власником торгової марки "ОЩАДБАНК" на території України (докладніше).

7. В ІРАНІ ВБИТО ЛІДЕРА ЯДЕРНОЇ ПРОГРАМИ: ФОТО (18+). Сьогодні, 27 листопада, недалеко від Тегерана був убитий провідний науковець іранської ядерної програми Мохсен Фахрізаде (докладніше).

Читайте також головний текст дня: "Новий напад неминучий. Поступитися значить зникнути". Нова книга Горбуліна – за 5 хвилин

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини