Сім головних новин України та світу на 19:00 26 серпня

26.08.2020, 19:01
Сім головних новин України та світу на 19:00 26 серпня - Фото

1. НАРДЕП: ТИМОШЕНКО - У КРИТИЧНОМУ СТАНІ, АЛЕ НЕ НА АПАРАТІ ШВЛ. Лідер партії Батьківщина, яка захворіла на коронавірусну хворобу COVID-19, знаходиться в критичному стані, але не підключена до апарату штучної вентиляції легенів (докладніше).

2. ДО БАНКУ АРКАДА ВВЕДЕНО ТИМЧАСОВУ АДМІНІСТРАЦІЮ. ЩО БУДЕ З ВКЛАДАМИ. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб увів тимчасову адміністрацію і почав процедуру виведення АТ АКБ "АРКАДА" з ринку (докладніше).

3. ЦІНА ПИТАННЯ - 13 МЛРД ГРН. КИЇВМІСЬКБУД ПРОВЕДЕ АУДИТ НЕДОБУДОВ БАНКУ АРКАДА. Мер Києва заявляє, що на аудит об'єктів Аркади потрібно кілька місяців (докладніше).

4. ДЕВ'ЯТЬ МЛРД ГРН НА РАХУНКАХ БАНКУ АРКАДА НІЧИМ НЕ ГАРАНТОВАНІ - ГЛАВА ФГВФО. На позабалансових рахунках банку Аркада враховувалися гроші інвесторів будівельних об'єктів на суму 9 млрд грн. Вони не будуть відшкодовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (докладніше).

5. КАРАНТИН | УКРАЇНА ДО КІНЦЯ ВЕРЕСНЯ ЗАКРИВАЄ В'ЇЗД ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН. Обмеження не стосуються тих, хто має документи на проживання в Україні (детальніше).

6. КАБМІН ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ БЮДЖЕТНИКАМ. Кабінет міністрів підвищив посадові оклади працівникам бюджетної сфери у зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати з 1 вересня 2020 року (докладніше).

7. КАБМІН ПРИЗНАЧИВ НОВОГО ГОЛОВУ УКРЗАЛІЗНИЦІ. Новий глава компанії Володимир Жмак є членом наглядової ради аеропорту Бориспіль (докладніше).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса