RU

Сім головних новин України та світу на 19:00 14 серпня

14.08.2020, 19:01
Сім головних новин України та світу на 19:00 14 серпня - Фото

1. ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ ПРОЙШЛА КРИЗОВИЙ КВАРТАЛ З ПАДІННЯМ У 11,4%. За даними Держстату, з урахуванням сезонного фактора ВВП у другому кварталі цього року скоротився на 9,9% в порівнянні з першими трьома місяцями (докладніше).

2. ЯРОСЛАВСЬКИЙ ГОТОВИЙ ЗАЛУЧИТИ $1 МЛРД ІНВЕСТИЦІЙ У ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЗАВОД. $100 млн із цієї суми підуть на виплату боргів, $500 млн - на добудову літаків, а $400 млн планується витратити на програми розвитку (докладніше).

3. СТОЛИЦЯ ОПИНИЛАСЯ У ЖОВТІЙ ЗОНІ. КЛИЧКО РОЗПОВІВ ПРО ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ КИЯН. Київ перевищив показники із завантаженості ліжок у лікарнях і перемістився із зеленої зони в жовту (докладніше).

4. СУД ПРИЗУПИНИВ СТЯГНЕННЯ З ТЮТЮНОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ВЕЛИЧЕЗНОГО ШТРАФУ АМКУ. Господарський суд відмовив АМКУ в клопотанні про арешт рахунків тютюнового дистриб'ютора Тедіс Україна і ще чотирьох тютюнових виробників (докладніше).

5. ФІРТАШ ОСКАРЖИТЬ ТРАНЗИТ ГАЗУ, ЩО ГАРАНТУЄ УКРАЇНІ $7 МЛРД ДОХОДУ. Компанія Фірташа намагається заблокувати нові правила транзиту газу за принципом "качай або плати" (докладніше).

6. МОЗ ОНОВИВ ПЕРЕЛІК КРАЇН ЗЕЛЕНОЇ І ЧЕРВОНОЇ ЗОН. У червоній зоні зараз знаходяться 70 країн, у зеленій - 123, серед них і Україна. Всього в списку 194 країни, які є членами ВООЗ. (Детальніше).

7. У БІЛОРУСІ ДО БУДИНКУ УРЯДУ ЙДЕ БАГАТОТИСЯЧНА КОЛОНА. За оцінками білоруських ЗМІ, в ній може бути до 15 000 протестувальників проти режиму Олександра Лукашенка (докладніше)

Читайте також головний текст дня:

Трампу запропонували дружити з Путіним. Дипломати в шоці: що, знову?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини